לימודי הנדסאי תעשייה וניהול

עמוד הבית > לימודי הנדסאי תעשייה וניהול

הנדסת תעשייה וניהול לתואר הנדסאי, בקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה, מכשירה את הסטודנטים לעבודה כאנשי מפתח בתחומי התעשייה השונים, בדגש על ייעול תהליכים ומציאת פתרונות לבעיות המתעוררות בתעשייה.

מטרת לימודי הנדסאי תעשייה וניהול, היא להקנות לתלמידים ניסיון מעשי להשתלבות מהירה וקלה בשוק העבודה.

במסגרת לימודי מגמה זו נלמדים מקצועות כגון: כלכלה, סטטיסטיקה, חקר ביצועים, מדידת עבודה, מדעי ההתנהגות, ניהול הייצור, הנדסת שיטות, ניהול פרויקטים, מערכת ERP, לוגיסטיקה ומערכות מידע.

 

הנדסאי תעשייה וניהול - התמחות בלוגיסטיקה

סחר החוץ הגובר בין המדינות, ובעקבותיו תובלה של סוגי מטענים שונים ודרכי העברתם הם נושא מורכב ותחרותי. שינוע מהיר וטיפול נכון במלאי הם תחומים שיכולים לקבוע את גורלו של עסק ואת רמת הצלחתו. 

ההתמחות בלוגיסטיקה, במסגרת לימודי הנדסאי תעשיה וניהול, מכשירה את הסטודנטים להשתלבות בשוק בתחומי התכנון והניהול הלוגיסטי, הסחר הבינלאומי, התובלה, הרכש ועוד.

תחומי הלימוד העיקריים בתחום הלוגיסטיקה הם: ניהול הייצור, ניהול פרויקטים, ניהול מערכות מלאי, ניהול מחסנים, רכש ואחזקה, סחר תובלה ושילוח בינ"ל ומערכת ERP.

עם סיום לימודיהם, מתנסים תלמידי תואר הנדסאי תעשייה וניהול,  בהכנתו של פרויקט גמר, באמצעותו הם מציגים ידע, מיומנות ויכולת, הנדרשים מבעל תואר הנדסאי תעשייה וניהול.

בפרויקט מתנסים הסטודנטים בכל הנושאים שנלמדו במהלך המסלול, בלימוד עצמי ובמימוש רעיונות והרגלי עבודה על פי הסטנדרטים של התעשייה ושל האקדמיה. פרויקט זה גם יכול לשמש ככרטיס הכניסה לשוק העבודה ואף להוות בסיס ליזמות עסקית.

לחווית סיור מקצועי למגמת תעשייה וניהול

להרשמה ולתאום פגישת יעוץ,  מחלקת ייעוץ והרשמה - 1-800-800-505   

לטיפ של המרצה המצטיין אבי חנין לתשע"ד בנושא פרוייקט גמר לחץ כאן