בניית בית פרטי

בית מעוצב - הנדסאי בניין

התהליך של בניית בית פרטי הוא תהליך שלא כל אחד רוצה ולכן גם לא כל אחד יכול להיכנס אליו ולהשלים אותו בהצלחה בעצמו. בתהליך כזה, אתם הופכים למעשה ליזם הנדל"ן שאחראי על כל התהליך של מימון הפרויקט ושל סיומו בהצלחה בסטנדרטים הנדרשים. יחד עם זאת, בישראל ישנם אינספור בתים שנבנו במודל בנה ביתך ואם הם היו יכולים, אז גם אתם יכולים. כל מה שאתם צריכים זה את אנשי המקצוע המתאימים שיעמדו לצידכם וילוו אתכם, ובהם גם אדריכל, מפקח בנייה, קבלן ביצוע והנדסאי או מהנדס בניין.

האתגרים של בניית בית במודל בנה ביתך

כאמור, בניית בית פרטי היא פרויקט מורכב וסופר מקצועי שמחייב גישה מאוד ייחודית על מנת להבטיח הצלחה של הפרויקט. בפרויקט כזה, אתם לא יכולים לקחת את המושכות לידיכם ולנהל הכל בעצמכם אם חשוב לכם שהתוצאה תצדיק את ההשקעה. בפרויקט כזה, ישנם אינספור שלבים ואינספור מלכודות שאפשר ליפול בהן בשלבי התכנון, היסודות, הבסיס, השלד, הטיח, הצבע, התשתיות, הגמר ובכל שלב וכל תחום למעשה. בכדי להציג את זה בצורה הראויה, נאמר זאת בצורה הכי ישירה שיש: הדרך היחידה שלכם להשלים פרויקט כזה בהצלחה היא באמצעות גיוס אנשי מקצוע שילוו אתכם וייקחו אחריות על שלבי התכנון והביצוע של הפרויקט. האחריות הכוללת תמיד תישאר שלכם ואתם תהיו אלה שאומרים את המילה האחרונה, אבל לאורך הדרך חשוב מאוד שתקבלו הכוונה, ייעוץ והנחיה צמודה של אנשי מקצוע המתמחים בתחום שאתם כלל לא מכירים.

אנשי המקצוע שאתם רוצים לצידכם

ככלל, אפשר למנות מספר מאוד מצומצם של אנשי מקצוע שאותם אתם חייבים לגייס במסגרת פרויקט של בניית בית פרטי, ואלו הם:
אדריכל
חפשו אדריכל מקצועי שהשלים את לימודיו במוסד מוכר וקיבל הסמכה כנדרש בחוק. חפשו אדריכל שמתמחה בתהליך של ליווי פרויקטים של בניית בית פרטי ושיכול לתרום לכם לא רק בשלב התכנון אלא גם בשלבי הביצוע.

מפקח בנייה

מפקח בנייה הוא איש המקצוע שאמור לייצג אתכם מול כל היתר. זהו האיש שבוחן את העבודה בשטח ומדווח לכם על תקינותה. אם ישנן חריגות הוא מציף אותן בפניכם ואם מישהו מנסה לעגל פינות על חשבונכם, הוא האיש שיספר לכם על כך. בפרויקט בניית בית פרטי, זוהי אחת הפונקציות החשובות שאתם רוצים להעמיד לצידכם.

הנדסאי בניין

מאחר ומדובר בבניית בית פרטי תוכלו לגייס הנדסאי בניין שיהיה אחראי על מרבית הפרויקט. בחרו הנדסי בניין שהשלים את לימודיו במוסד מוכר וקיבל הסמכה כנדרש בחוק. כך למשל, הנדסאים תל אביב הוא אחד מהמוסדות המובילים בישראל בלימודי הנדסאי בניין. במסגרת הלימודים לומד ההנדסאי את כל יסודות המקצוע ואת כל החומר הנדרש למילוי תפקידו, ובין היתר לומד על ליווי פרויקטים של בניית בית פרטי.צריכים עוד מידע? אנחנו פה בשבילכם צרו קשר עוד היום