דבר המנכ”ל

אודות
''הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה מכשירה דור חדש של הנדסאים בתנאים של מצוינות וחדשנות טכנולוגית במקצועות מובילים הנדרשים בתעשייה.''
אודות בית הספר להנדסאים

סטודנטים יקרים שלום,

ברצוני לברככם על החלטתכם ללמוד בקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה. בחירתכם בתואר הנדסאי תסלול את דרככם לקריירה מוצלחת בעולם ההיי טק והתעשייה, בו יש דרישה הולכת וגוברת לבוגרי תואר הנדסאי. שאיפתי היא להמשיך ולהבטיח את מוניטין הקריה, המבוסס על הישגי הבוגרים והשתלבותם המהירה בתעסוקה. אני מאמין כי בחירתכם בלימודים לתואר הנדסאי בקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה, תהווה את כרטיס הכניסה שלכם להגשמת שאיפותיכם ולהשתלבות מהירה בעבודה.

הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה נוסדה לפני 20 שנה, כדי לענות על צורך הולך וגובר בתעשייה, להנדסאים איכותיים בעלי ידע מקצועי ולקיים יחסי גומלין עם גורמי מפתח בתעשייה. הקריה שמה לה למטרה להיות קשובה לשינויים ולהתפתחויות המתרחשים בשוק התעסוקה ולהטמיע שינויים אלה בתכניות הלימוד.

הקריה ממשיכה ומטפחת קשרים ענפים עם התעשיות הגדולות במשק ואף מכשירה עבורם הנדסאים. על הגורמים נמנים: משרד הביטחון והזרועות הטכנולוגיים בצה”ל, התעשייה האווירית, אינטל ומפעלים מתקדמים רבים.

אני מאמין בסגל ההוראה המקצועי והמיומן של הקריה, שיסייע להעצים את היכולת האישית של כל אחד ואחת מכם ויכין אתכם היטב לדרישות האקדמיות והמקצועיות, הן באמצעות תשתיות הוראה מפותחות ומתקדמות והן באמצעות מעבדות משוכללות וסימולטורים, המאפשרים התנסות מעשית בכל תחומי הלימוד.

לסיום, אני מאחל לכם הסטודנטים ולסגל ההוראה, שנת לימודים טובה ופורייה .

בברכה,

אלי כהן

מנכ”ל הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה, בית הספר להנדסאים

אלי כהן

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן.

איזה מסלול מתאים לך?

מגמות