דבר המנכ”ל

אודות
''בהנדסאים תל אביב מכשירים דור חדש של הנדסאים בתנאים של מצוינות וחדשנות טכנולוגית במקצועות מובילים הנדרשים בתעשייה.''
אודות בית הספר להנדסאים

סטודנטים יקרים שלום,

ברצוני לברככם על החלטתכם ללמוד בהנדסאים תל אביב. בחירתכם בתואר הנדסאי תסלול את דרככם לקריירה מוצלחת בעולם ההיי טק והתעשייה, בו יש דרישה הולכת וגוברת לבוגרי תואר הנדסאי. שאיפתי היא להמשיך ולהבטיח את מוניטין המכללה, המבוסס על הישגי הבוגרים והשתלבותם המהירה בתעסוקה. אני מאמין כי בחירתכם בלימודים לתואר הנדסאי בהנדסאים תל אביב, תהווה את כרטיס הכניסה שלכם להגשמת שאיפותיכם ולהשתלבות מהירה בעבודה.

הנדסאים תל אביב נרשמה כעמותה בשם הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה בשנת 1990, בשנת 2019 החליפה העמותה את שמה להנדסאים תל אביב. מטרת הקמת העמותה היא לקדם את מעמד ההנדסאים בארץ, להכשיר דור חדש של הנדסאים ברמה גבוהה ולפתח קשרים עם גורמי מפתח בתעשייה. הנדסאים תל אביב מטפחת קשרים עם התעשיות הגדולות במשק ואף מכשירה עבורם הנדסאים. על הגורמים נמנים: משרד הביטחון והזרועות הטכנולוגיים בצה”ל, התעשייה האווירית, אינטל ומפעלים מתקדמים רבים.

 ערך חשוב בהנדסאים תל אביב הוא חדשנות ולכן אנו קשובים לשינויים והתפתחויות המתרחשים בשוק התעסוקה ומקפידים להטמיע שינויים אלה בתכניות הלימוד שלנו כמו תחום האנרגיה בחשמל, תחום המסחר האלקטרוני בתעשייה וניהול ועוד.

אני מאמין בסגל ההוראה המקצועי והמיומן של הנדסאים תל אביב, שיסייע להעצים את היכולת האישית של כל אחד ואחת מכם ויכין אתכם היטב לדרישות האקדמיות והמקצועיות, הן באמצעות תשתיות הוראה מפותחות ומתקדמות והן באמצעות מעבדות משוכללות וסימולטורים, המאפשרים התנסות מעשית בכל תחומי הלימוד.

לסיום, אני מאחל לכם הסטודנטים ולסגל ההוראה, שנת לימודים טובה ופורייה .

בברכה,

אלי כהן

מנכ”ל הנדסאים תל אביב, בית הספר להנדסאים

אלי כהן

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן.

איזה מסלול מתאים לך?

מגמות
צריכים עוד מידע? אנחנו פה בשבילכם צרו קשר עוד היום