הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים

לימודי הנדסאים
לימודי הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים

הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים הוא מקצוע מרתק המשלב בין הנדסה לעיצוב, יכולת ראייה מרחבית ותכנון לבין יצירתיות, ומביא לידי ביטוי יכולות ניהול צוות ועבודת שטח.

 

תוכנית הלימודים הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים

מגמה הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים בראשות האדריכלית ד"ר איה פרי, בוגרת בית הספר לאדריכלות באוניברסיטת תל אביב – פותחה בהתאם לגישות תכנון ועיצוב פנים עכשוויות, וכן בהתאם להתפתחות והחדשנות בחומרי הבנייה, שיטות הבנייה והטרנדים בעיצוב.

 

סטודנטים במגמה לומדים להכיר את מגמות התכנון האדריכלי ועיצוב הפנים העכשוויים בארץ ובעולם, רוכשים מיומנויות תכנון וידע רב בנושאי טכנולוגיות, תשתיות, ומקצועות רקע נדרשים. הלימודים כוללים שימוש בכיתות סטודיו ייעודיות ובמעבדות מחשבים עדכניות כמו Revit ו- Autocad.

 

בהנדסאים תל אביב מלמדים מיטב המרצים בתחום: אדריכלים ומהנדסים בכירים מתחומי הבנייה הירוקה והאקולוגית בהתאם לערכי הקיימות, היתרי בנייה פרטית וציבורית, בנייה נגישה, תחיקת הבנייה והבטיחות, בנייה חכמה ועוד. כל הנושאים הללו נלמדים תוך דגש על אדריכלות שימושית, אומנותית ועכשווית.

 

בוגרי המגמה הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים בהנדסאים תל אביב, יקבלו מהמרצים ארגז כלים מקצועי, שיאפשר להם למלא תפקידי מפתח כעצמאים או כשכירים במשרדי תכנון ופיקוח. הבוגרים יוכלו לפקח על מגוון רחב של פרויקטים בענף הבנייה, בהתאם לחוק התכנון והבנייה של מבנה פשוט, צמוד קרקע, עד 4 קומות.

לתאום פגישת יעוץ ו/או להרשמה למכינה, מחלקת ייעוץ והרשמה – 9135 *

מכינה להנדסאים
צור קשר עם יועץ לימודים
  שיתוף פעולה בלעדי עם חברת we bim

  תעודת הסמכה בינלאומית בתוכנת    Revitו-   AutoCAD מחברת Autodesk העולמית בלווי מרצים ייעודיים של חברת WE BIM  מהמובילות בארץ בהדרכה והשמה של טכנולוגיית BIM .

   

  תעסוקה לבוגרי מגמה הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים

  בוגרי המגמה לאדריכלות ועיצוב פנים בהנדסאים תל אביב, יקבלו מהמרצים ארגז כלים מדויק, שיאפשר להם למלא תפקידי מפתח כעצמאיים או כשכירים במשרדי תכנון ופיקוח על מגוון רחב של פרויקטים בענף הבניה, בכפוף להגדרת "מבנה פשוט" בחוק התכנון והבניה על תיקוניו.

  משך הלימודים

  לבחירתכם, מסלול משולב ומסלול בוקר

  תעודת גמר

   לבוגרי מגמת אדריכלות ועיצוב פנים תוענק תעודת גמר מטעם הנדסאים תל אביב ומה"ט.

  העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן.

  איזה מסלול מתאים לך?

  Crownמגמות