הנדסאי חשמל

לימודי הנדסאים
לימודי הנדסאי חשמל

חשמל -אנרגיה

תחום האנרגיה נלמד כיום במגמת הנדסאי מכונות, אבל התחום המוביל להפקת אנרגיה כיום הוא החשמל.

כאשר רוצים להקטין את זיהום האוויר ולפתור את בעיית התלות בנפט המתכלה וביצרניו, חייבים להכיר וללמוד על מקורות חלופיים לאנרגיה וקידום אנרגיה ירוקה ואנרגיה מתחדשת.

התחומים שילמדו במסגרת הקורסים החדשים הם: אנרגיות מתחדשות, התייעלות אנרגטית, אינטליגנציה אקולוגית ואגירת אנרגיה.

 מוזמנים לקבוע פגישת ייעוץ ולשמוע על התחום הנדסאי חשמל שהוספנו לתכנית הלימודים

להרשמה ולתאום פגישת ייעוץ,  מחלקת ייעוץ והרשמה –  9135 * 

הנדסאי חשמל
צור קשר עם יועץ לימודים  הסטודנטים לתואר הנדסאי חשמל בהנדסאים תל אביב נהנים ממעבדת חשמל חדשה שנבנתה לאחרונה בהשקעה של עשרות אלפי ש"ח!

  חדש ובלעדי להנדסאים תל אביב – קורס ניהול פרויקטים להנדסאי חשמל

   .

  בפרויקט הגמר מביאים הסטודנטים לידי ביטוי ידע, מיומנות ויכולת, הנדרשים מבעל תואר הנדסאי חשמל בתעשייה. הם מתבקשים להתמודד עם השיקולים שבתכנון ובניית מערכת בעוצמה של 400-600 אמפר, ונדרשים להציג ולהסביר את תהליך קבלת ההחלטות שבבסיס המערכת, כגון: חיווטים, מיקומי שנאי, מנועים, בקרת טמפרטורה וכו'. פרויקט זה גם יכול לשמש ככרטיס הכניסה לשוק העבודה ואף להוות בסיס ליזמות עסקית.

  הנדסאי חשמל גם בלימודי ערב!

  לימודי הנדסאי חשמל בהנדסאים תל אביב, מקנים ידע במערכות חשמל ביתיות ותעשייתיות, ומעניקים לבוגרים העומדים בדרישות הלימודים דיפלומת הנדסאי חשמל מטעם מה"ט וזכות לרישום כחשמלאים מוסמכים.

  על פי חוק, מקץ שנת ניסיון אחת מסיום הלימודים, חל שדרוג אוטומטי לדרגת חשמלאי ראשי ולאחר שנתיים נוספות של ניסיון, לדרגת חשמלאי הנדסאי, הרשאי לערוך תוכניות חשמל עד עוצמת זרם של 3X 630 אמפר.

  בעקבות הקשר ההדוק בין אחראית היחידה להכוון תעסוקתי, הגב' מיכל מלקונוביציקי, לבין חברות ומפעלים, עלה הצורך להוסיף קורס ניהול פרויקטים ללימוד הנדסאי חשמל. הקורס יתווסף לתכנית הלימודים החל משנת הלימודים תש"פ ללא עלות נוספת!

  העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן.

  איזה מסלול מתאים לך?

  Crownמגמות
  צריכים עוד מידע? אנחנו פה בשבילכם צרו קשר עוד היום