הנדסאי חשמל

לימודי הנדסאים
לימודי הנדסאי חשמל

השימוש הרב בחשמל בתעשייה ובענפי השירות, כמקור אנרגיה וכאמצעי להעברת אותות של פיקוד ובקרה, מגביר את התלות בבעלי מקצוע מוסמכים, בעלי רישיון מתאים, המסוגלים לתת מענה לבעיות מקצועיות בתחומי התכנון, הפיקוח, ההתקנה והתחזוקה של מערכות אנרגיה והספק. הנדסאי החשמל מהווה סמכות מקצועית לתכנון, פיקוח וביצוע תכניות חשמל. קיים ביקוש מתמיד לבוגרי הנדסאי חשמל וזאת בשל סמכות החתימה הניתנת להם לאחר תקופת הכשרה מעשית המאפשרת להם להיקלט בתעשייה, במגזר הציבורי או כיזמים עצמאיים.

להרשמה ולתאום פגישת ייעוץ,  מחלקת ייעוץ והרשמה – 1-800-800-505

הנדסאי חשמל
צור קשר עם יועץ לימודיםכדי לרכוש ניסיון מעשי משמעותי, מיישמים הסטודנטים לתואר הנדסאי חשמל את החומר הנלמד, במעבדות חדישות ביותר, המצוידות ברכיבים ומכשירים של היצרנים המובילים בשוק. כמו כן בפרויקט הגמר, מתכננים הסטודנטים מערכת חשמל  למבנים, ארגונים, מפעלים ועוד.

! חדש ובלעדי לקריה – קורס ניהול פרויקטים להנדסאי חשמל

 בעקבות הקשר ההדוק בין אחראית היחידה להכוון תעסוקתי, הגב’ מיכל מלקונוביציקי, לבין חברות ומפעלים, עלה הצורך לצייד את הנדסאי החשמל במיומנות הקשורה לניהול פרויקטים, לכן החליטה הקריה להוסיף את הקורס ניהול פרויקטים לתכנית הלימודים בהנדסאי חשמל.

בפרויקט הגמר מביאים הסטודנטים לידי ביטוי ידע, מיומנות ויכולת, הנדרשים מבעל תואר הנדסאי חשמל בתעשייה. הם מתבקשים להתמודד עם השיקולים שבתכנון ובניית מערכת בעוצמה של 400-600 אמפר, ונדרשים להציג ולהסביר את תהליך קבלת ההחלטות שבבסיס המערכת, כגון: חיווטים, מיקומי שנאי, מנועים, בקרת טמפרטורה וכו’. פרויקט זה גם יכול לשמש ככרטיס הכניסה לשוק העבודה ואף להוות בסיס ליזמות עסקית.

הנדסאי חשמל גם בלימודי ערב!

לימודי הנדסאי חשמל בקריה ללימודי הנדסה, מקנים ידע במערכות חשמל ביתיות ותעשייתיות, ומעניקים לבוגרים העומדים בדרישות הלימודים דיפלומת הנדסאי חשמל מטעם מה”ט וזכות לרישום כחשמלאים מוסמכים.

על פי חוק, מקץ שנת ניסיון אחת מסיום הלימודים, חל שדרוג אוטומטי לדרגת חשמלאי ראשי ולאחר שנתיים נוספות של ניסיון, לדרגת חשמלאי הנדסאי, הרשאי לערוך תוכניות חשמל עד עוצמת זרם של 3X 630 אמפר.

בנוסף, הקריה עדכנה לאחרונה את תכנית הלימודים במגמת חשמל והוסיפה לקורס שרטוט טכני לימודי ארדואינו- רכיב אלקטרוני הניתן לתכנות ללא כל ניסיון קודם, המאפשר בניית מוצר אלקטרוני מא’ ועד ת’ .

הוספת ארדואינו לתכנית הלימודים מחזקת את הקשר ההדוק כיום בין עולם החשמל והאלקטרוניקה לעולם התכנות

העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן.

איזה מסלול מתאים לך?

מגמות