הנדסאי תעשייה וניהול

לימודי הנדסאים
הנדסאי תעשייה וניהול

לימודי הנדסאי תעשייה וניהול בהנדסאים תל אביב, מכשירה את הסטודנטים לעבודה כאנשי מפתח בתחומי התעשייה השונים, בדגש על ייעול תהליכים ומציאת פתרונות לבעיות המתעוררות בתעשייה.

מטרת לימודי הנדסאי תעשייה וניהול, היא להקנות לסטודנטים ניסיון מעשי להשתלבות מהירה וקלה בשוק העבודה. במסגרת לימודי מגמה זו נלמדים מגוון מקצועות משיקים ובהם: כלכלה, סטטיסטיקה, חקר ביצועים, מדידת עבודה, מדעי ההתנהגות, ניהול הייצור/ ניהול מחסנים, הנדסת שיטות, ניהול פרויקטים ועוד.

להרשמה ולתאום פגישת יעוץ,  מחלקת ייעוץ והרשמה –  9135 * 

הנדסאי תעשייה וניהול
צור קשר עם יועץ לימודים
  מסלול לימודים הנדסאי תעשייה וניהול – התמחות בלוגיסטיקה

  סחר החוץ הגובר בין המדינות, תובלה של סוגי מטענים שונים ודרכי העברתם הם נושא מורכב ותחרותי. שינוע מהיר וטיפול נכון במלאי הם תחומים שיכולים לקבוע את גורלו של עסק ואת רמת הצלחתו.

  ההתמחות בלוגיסטיקה, במסגרת לימודי הנדסאי תעשייה וניהול, מכשירה את הסטודנטים להשתלבות בשוק בתחומי התכנון והניהול הלוגיסטי, הסחר הבינלאומי, התובלה, הרכש, מכס ורישוי ועוד.

  בפרויקט מתנסים הסטודנטים בכל הנושאים שנלמדו במהלך המסלול, בלימוד עצמי ובמימוש רעיונות והרגלי עבודה על פי הסטנדרטים של התעשייה ושל האקדמיה. פרויקט זה גם יכול לשמש ככרטיס הכניסה לשוק העבודה ואף להוות בסיס ליזמות עסקית.

  חדש!!! קורס ניהול פרויקטים  P.M.O

  בקורס זה נחשפים הסטודנטים לאתגרים העומדים בפני מנהלי הפרויקטים. הם מכירים כלים ושיטות מגוונות לתכנון יעיל של הפרויקט, מבינים איך ניתן לתמרן בין אילוצי התקציב ובין רמת התוצרת הסופית, כיצד להעריך ולמדוד את הביצועים, ואיך ליצור יחסי גומלין טובים בין כל הגורמים המרכיבים את הפרויקט.

  קורס PMO מתאים לבעלי תפקידים ניהוליים מתחומי עניין מגוונים, המעוניינים לרכוש הבנה מעמיקה וכלים מעשיים להובלה יעילה של תהליכי עבודה ושלבי פיתוח וייצור בפרויקטים שונים.

  חדש!! תעודת בוגר קורס sap ברמת משתמש

  מערכת ERP של SAP Business One מטפלת בכלל התהליכים העסקיים בארגון ומספקת תמונה מלאה של תהליכים פיננסיים, מכירות ורכש, תהליכי מלאי וייצור, שירות, מכירות וקשרי לקוחות.

  שיתוף פעולה של הנדסאים תל אביב ו sap ישראל הוביל לתכנית לימודים מותאמת לחברת sap, המעניקה בסיומה תעודה משותפת של המכללה וחברת SAP כבוגר קורס ברמת משתמש.

  התעודה מוענקת לסטודנטים העוברים את הקורס בהצלחה ללא עלות!

  העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן.

  איזה מסלול מתאים לך?

  Crownמגמות