הנדסאים תא

כל היתרונות שבלימודי הנדסאי בניין

רוב הסיכויים..שלא נמצא את ההנדסאים שלנו בוועדות התקנים, אבל הידע המעשי שהם רוכשים בלימודים בבית הספר להנדסאים הוא פתח הכניסה שלהם אל קריירה ענפה, ממנה הם גדלים וממשיכים להתפתח כל הזמן.

במסגרת לימודי הנדסאי בניין או ביתר מסלולי ההנדסאים שלנו, ביניהם הנדסאי תעשייה וניהול, הנדסאי תוכנה, חשמל ועוד אנו מקפידים לשלב את כל הכלים המעשיים בתחומי ההנדסה השונים, המתאימים לעידן הטכנולוגי בו אנו חיים. קצב ההתפתחות המהיר משפיע מאוד על עולם התעשייה בכלל, ועל ענף הבנייה בפרט, ויותר ויותר חברות מחפשות אחר עובדים בעלי הכשרות טכנולוגיות שונות.

הנדסה אזרחית היא אחד התחומים המרתקים והמאתגרים בתחום ההנדסה, ונחשבת לתחום יציב במשק הישראלי. הנדסאי בניין, או הנדסאי אזרחי בשמו השני, רוכש את התואר בזמן קצר יחסית ומשתלב במהירות בשוק העבודה.

ידע מעשי והשתלבות מהירה בשוק העבודה

באופן חד משמעי ניתן לומר שלימודי הנדסאי בניין בקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה מספקים לבוגרים שלנו שפע של אפשרויות תעסוקה ויתרונותיהם רבים.

הלימודים מתמקדים בידע יישומי ומעשי, ותוכן ההכשרה מאפשר לבוגרים שלנו להשתלב במהירות בשוק העבודה ולבצע עבודות מורכבות בתפקידים הנדסיים.

מסלול לימודים גמיש

מסלולי הלימוד במגמת הנדסאי בניין פתוחים ללימודי בוקר או ללימודי ערב. אנו מודעים לצורך של הסטודנטים שלנו להתפרנס במקביל ללימודיהם, ולכן מאפשרים את הגמישות בשעות הלימוד לנוחיותם.

מסלולי הלימוד גמישים גם כן, ומעניקים לסטודנטים אפשרות לשלב מגוון קורסים לפי העדפה אישית ונטייה טכנולוגית אינדיבידואלית. המסלולים הבסיסיים מתמקדים ב- 2 תחומים עיקריים: ניהול בנייה (ניהול אתרים ופרוייקטים בתחום התשתיות) ותכנון מבנים עד 4 מפלסים ומפתחים עד 12 מטר.

תנאי קבלה נוחים

בהשוואה ללימודי הנדסה, דרישות הקבלה עבור לימודי הנדסאי בניין נוחות יותר. אנו פותחים בפניכם את האפשרות להתקבל ללימודים עם תעודת בגרות או תעודת גמר מטעם המכינה הטכנולוגית להנדסאים או תעודת בוגר מכינה קדם אקדמאית/ מכינה אוניברסיטאית.

התמקצעות נוספת

לימודי ההנדסה פתוחים עבור הנדסאים, שמבקשים להרחיב את הידע וההשכלה ולהמשיך ללימודים אקדמיים. עם תעודת הנדסאי באמתחתכם תזכו לתנאי קבלה נוחים יותר, קיצוץ בקורסים שנדרשים מכם להשלמת התואר והשלמתו תוך זמן קצר יותר. כמובן שניתן להרחיב את הידע המקצועי במגוון תחומים נוספים, ביניהם שמאות מקרקעין, ניהול פרוייקטים ועוד.

דיפלומה מקצועית

לימודי הנדסאי בניין מעניקים לבוגריהם דיפלומה מקצועית מטעם הנדסאים תל אביב ומטעם מה"ט, הגוף הממשלתי, שפועל תחת משרד התעשייה, המסחר והתעסוקה, ומפקח על טכנאים והנדסאים במקצועות הנדסיים וטכנולוגיים. ההסמכה מעניקה להנדסאי בניין את האפשרות להירשם ברשם הקבלנים כ"קבלן רשום".

את ההסמכה שלכם תוכלו להרחיב בהמשך דרככם המקצועית והאקדמית.

שוק העבודה מחכה לכם

הביקוש להנדסאי בניין הוא עצום, וההערכות מצביעות על כך שהוא צפוי להמשיך לגדול. כשהביקוש הולך וגובר, גם דרישות השכר משתפרות, והרי לכם אופק מקצועי אופטימי לתחילת הקריירה שלכם בענף הבנייה.

בתום לימודיכם תוכלו להשתלב בחברות נדל"ן ובנייה, חברות הנדסה ופיקוח ברשויות המקומיות או לבחור בקריירה עצמאית בתחומי תכנון הנדסי של מבנים ובפיקוח וניהול אתרי בנייה.

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

התחל שיחה
דברו איתנו :)
היי, איך אנחנו יכולים לעזור לך?