הנדסאים תא

איך אנגלית ברמה גבוהה תעזור לכם במהלך התואר שלכם בהנדסה

אתם צופים בסדרות אמריקאיות בלי תרגום, קוראים ספר באנגלית לפחות אחת לחודש, ואפילו הייתה לכם חברה MADE IN U.S.A. אז מה, האנגלית שלכם מספיק טובה? לא בטוח.

אם כל מה שאתם זקוקים לו זה אנגלית ברמת שיח והבנה, אתם כנראה במקום הנכון. אבל אם לימודי הנדסה מעניינים אתכם, ייתכן מאוד ותזדקקו לאנגלית ברמה גבוהה יותר.

תואר בהנדסה – מבטיחים את העתיד כבר עכשיו

לא בכדי נחשבים לימודי הנדסה למבוקשים במיוחד. לתואר שכזה שפע יתרונות, ובראשם הגיוון התעסוקתי, העניין הרב, אפשרויות הקידום הרבות וכמובן תנאי השכר המעולים. הביקוש לבוגרי תואר בהנדסה גבוה מאז ומתמיד, ובניגוד לתחומים רבים אחרים, כאן הריגוש והעניין לא נגמרים אחרי שנים אחדות. בשורה התחתונה, כל הדרכים מובילות לתואר בהנדסה.

אילו מגמות לימוד בהנדסה ניתן ללמוד?

אז החלטתם ללמוד הנדסה? מצוין! יש עוד החלטה אחת מהותית לפניכם. איזו מגמה לבחור? להחלטה זו תהיה משמעות אדירה לאופן שבו הקריירה והעתיד שלכם ייראו. הנדסת מכונות נחשבת מבוקשת במיוחד; הנדסה רפואית הינה מסלול יוקרתי ומובחר; הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים הוא תחום צומח; והנדסאי בניין הינם חלק מרכזי מהנוף הארצי כבר 70 שנה. וזוהי רק רשימה חלקית.

בין מגמות הלימוד הבדלים שונים, לצד אלמנטים דומים. אחת מאותן נקודות דמיון טמונה בצורך לשלוט באנגלית ברמה גבוהה.

איך תשפרו את האנגלית בקלות ובמהירות?

אז כן, לימודי הנדסה, בכל מגמה ומסלול שתבחרו, כוללים אנגלית והרבה. ולא אותה אנגלית שעוזרת לכם לראות "חברים" ולשלוח מיילים לבן הדוד מניו יורק, אלא אנגלית מקצועית, לא פשוטה, הכוללת מונחים רבים שעליכם להכיר ולשלוט ביד רמה. נשמע מאתגר, לא? אז זהו, שעם קורס אנגלית מקצועי ומקיף, ההצלחה שלכם נמצאת ממש מעבר לפינה.

נאמר שוב: לימודי הנדסה הינם לימודים מאתגרים ולעיתים אף קשים, וזה לא משנה אם הוצאתם 780 בפסיכומטרי ואבא שלכם ההנדסאי מלמד אתכם את תחום עבודתו מגיל צעיר. אם תגיעו לפתח הלימודים "מצוידים" באנגלית ברמה גבוהה, תורידו מעצמכם קושי משמעותי, שמפיל לא מעט סטודנטים מוכשרים בדרך. הלימודים מתמקדים במה שצריך, ולא בכל מה שמסביב. תשכחו ממה שאתם זוכרים מלימודי התיכון. כאן חושבים, מלמדים ועושים תכל'ס, מה שהופך את חווית הלימוד לפרודוקטיבית ומהנה הרבה יותר. בתוך חודשים ספורים בלבד תוכלו לקבל ביטחון מלא ביכולת שלכם להתגבר על כל מכשול שפה שצפוי לכם בדרך. וזה בהחלט יעניק לכם יתרון משמעותי אל מול הסטודנטים שיחליטו לוותר על קורס שכזה…

אז אלא אם נולדתם וגדלתם במדינה דוברת אנגלית, והשפה שגורה בפיכם ברמת שפת אם, אל תתעצלו ואל תהססו. לוקחים קורס אנגלית ומעלימים את המכשול בדרך לפסגה. ההצלחה בידיים שלכם… בהצלחה!

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

התחל שיחה
דברו איתנו :)
היי, איך אנחנו יכולים לעזור לך?