הנדסאים תא

לימודי ערב

למה כדאי ואיפה מתחילים

הנדסאים תל אביב מציעה שורה ארוכה של מסלולי לימודים, עם אפשרות ללימודי ערב או למסלול משולב, ביניהם: הנדסאי חשמל, הנדסאי מכונות, הנדסאי בניין ואפילו מכינה טכנולוגית.

רוצים לקבל פרטים נוספים על מסלולי לימודי הערב שלנו? פנו אלינו עוד היום!

ללמוד ולעבוד

לימודי ערב הינו מסלול לימודים המאפשר שילוב בין עבודה לבין לימודים.  במרבית המגמות לימודי הערב מתקיימים במתכונת של  2-3 פעמים בשבוע בשעות הערב או במתכונת של פעמיים בשבוע בשעות הערב ובשישי בבוקר.  במגמת הנדסה אזרחית מתקיימים הלימודים 3 פעמים בשבוע בשעות הערב וביום שישי בבוקר.  

כך, בד בבד עם הבטחת שיפור תנאי העסקה או אפשרות לבצע הסבה מקצועית צוברים הלומדים במסלולי לימודי ערב ניסיון בתחומי עיסוקם.

חשוב לדעת: תכניות לימודים במתכונת של לימודי ערב נבדלות מתכניות לימוד רגילות אך ורק מבחינת גמישות השעות. על כן, תלמידי תכניות לימודי ערב נהנים מאותה רמת לימודים גבוהה ומאותם תארים.

שוק התעסוקה במדינות המערב עבר בעשור האחרון תהליכי גלובליזציה, שהביאו לשינויים משמעותיים בגיוס עובדים. דרישות המעסיקים עלו וכיום הדרישה לעובדים בעלי השכלה טכנולוגית ובעלי השכלה גבוהה עלתה משמעותית והפכה לדרישה בסיסית. לתהליך זה מצטרפת התחרות הגוברת על כל משרה, כאשר למעסיקים יש מועמדים רבים לבחור ביניהם.

כדי להתאים לדרישות השוק ולדרישותיהם של עובדים, צעירים וותיקים המעוניינים לרכוש מקצוע, להתפתח ולהרחיב את ידיעותיהם וכישוריהם, החלו מוסדות לימוד כגון מכללות טכנולוגיות, להציע גם מסלולים של לימודי ערב, וביניהן גם 'הנדסאים תל אביב' כמובן.

התחל שיחה
דברו איתנו :)
היי, איך אנחנו יכולים לעזור לך?