מאמרים וחדשות

אודות
כל החידושים והעדכונים מהקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה
אודות בית הספר להנדסאים
כל השיקולים שעליכם לקחת בחשבון כשאתם מתלבטים איפה כדאי ללמוד הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים

זה לשיקול דעתכם- איפה כדאי ללמוד הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים

הגעתם להחלטה. אתם יודעים מה אתם רוצים לעשות כשתהיו גדולים, ונראה לכם שלימודי הנדסאי אדריכלות ממש מתאים לכם. זה מסקרן אתכם, מאתגר ומעורר בכם תשוקה, ואתם מגלים עניין רב במבנים בארץ ובעולם ורוצים לזכות בתהילה לה זכו הגדולים מכולם. כעת כל שנותר הוא לבחור את מוסד הלימודים שמתאים לכם, ולבחון איפה כדאי ללמוד הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים.

למה שווה ללכת דווקא על לימוד הנדסאי חשמל ואלקטרוניקה

?האם ידעתם שבעידן הטכנולוגי הנדסאי חשמל שווה יותר

הנדסת חשמל ואלקטרוניקה היא שדה מרתק, שיכול להפוך את הקריירה שלכם לחווייה מאתגרת, מעשירה ומתגמלת. העולם זקוק לעוד הנדסאי חשמל ואלקטרוניקה בכל עת, ובכנות, הוא לא יוכל להסתדר בלעדיהם, בדיוק כפי שלא יוכל לשרוד ללא רופאים ואחיות.

ללמוד לתואר הנדסאי ולצאת עם מקצוע

אם אתם חיילים משוחררים הנמצאים לפני בחירת מסלול הלימודים שלכם – כדאי לכם להמשיך לקרוא. כאן תוכלו לקבל מידע חשוב ומפורט אודות האפשרויות העומדות בפניכם, לרבות האפשרות לבחור מסלול לימודים אשר בסיומו יהיה לכם ביד מקצוע לחיים. רוצים לשמוע עוד? אנחנו מתחילים....

הסיבה שלימודי הנדסה כל כך פופולאריים

לימודי הנדסה – מדוע הם כל כך פופולאריים

לפני שאנחנו נציג כמה מהדרישות ללימודי הנדסה, צריך להבין מה בדיוק לומדים במסגרת זו, ומכאן יהיה אפשר גם להבין כיצד התחום השתנה והפך להיות לחלק בלתי נפרד ממה שמכונה לימודים טכנולוגיים, מכאן גם נוכל להבין את הפופולאריות של התחום.

הגיע הזמן לצעד הבא בקריירה שלך, השלמת תואר ראשון להנדסאים

השלמת תואר ראשון להנדסאים – להרחיב את אפשרויות התעסוקה והשכר

הנדסאים בעלי תעודה, שכבר התחילו את צעדיהם המקצועיים בתחום, ומחפשים אפשרויות להתפתחות מקצועית או הסבה אקדמית, יש לנו בשורה משמחת עבורכם! כעת גם אתם יכולים לפנות להשלמת תואר ראשון להנדסאים במגוון תחומים. כעת גם לימודי