מאמרים וחדשות

אודות
כל החידושים והעדכונים מהקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה
הנדסאי חשמל

מסלול לימודי ערב הנדסאי חשמל

מסלול הלימודים לתואר הנדסאי חשמל נועד להעניק את הידע והכלים הנדרשים לתכנון, התקנת, ניהול, פיקוח ותחזוקת מערכות חשמל, תוך שמירה על כללי הבטיחות בעבודה. יש ביקוש גבוה ללימודי הנדסאי חשמל, זהו מסלול לימודים קצר וממוקד בהשוואה ל-4 שנות הלימוד הנדרשות לצורך תואר ראשון בהנדסת חשמל.

הנדסאים

כמה מרוויחים הנדסאים מתחילים

הנדסאים הם אנשי מקצוע שתפקידם ליישם פתרונות מדעיים וטכנולוגיים בתחומים שונים כמו בניין, מחשבים, מכונות, חשמל וכו’. תואר הנדסאי נחשב ליוקרתי, זהו מקצוע מבוקש המבטיח יציבות תעסוקתית ופיננסית, קריירה מאתגרת ומעניינת ואפשרויות לקידום מהיר. מה זה בדיוק מקצוע הנדסאי, כיצד התואר יכול לסייע לכם מבחינת קריירה ועבודה בתפקידים בכירים ומכובדים? באילו תחומים אפשר להשתלב בשוק התעסוקה? כמה צפוי להרוויח הנדסאי מתחיל? הכנו עבורכם כתבה בנושא כמה מרוויחים הנדסאים מתחילים.

לחות חשמל בקורס הנדסאי חשמל

מה עדיף חשמלאי מוסמך או הנדסאי חשמל

האם החשמל זורם בכפות ידיך ואתה מעוניין להתברג בשוק עבודות החשמל בישראל? האם גם אתה מתלבט בין לימודי הנדסאי חשמל ללימודי חשמלאי מוסמך? למה עדיף לך לבחור בלימודים לתואר הנדסאי חשמל ולא להסתפק בקורס להכשרת חשמלאי מוסמך?

בדיקות בטיחות להנדסאי בניין

צעירים רבים בוחרים ללמוד הנדסאי בניין, זהו מקצוע מבוקש ויוקרתי המקנה ידע מקיף, הסמכה מקצועית ושפע אפשרויות תעסוקה. מסלול לימודי הנדסאי בניין (הנדסה אזרחית) מבטיח לסטודנטים לימודים מעניינים ומאתגרים, כאשר במקום ללמוד 4 שנים לתואר מהנדס אפשר לקבל דיפלומת הנדסאי תוך כשנתיים בלבד ולהתברג למגוון תפקידים מעניינים ואטרקטיביים בענף הבנייה והתשתיות.

הסיבה שלימודי הנדסה כל כך פופולאריים

אפשרויות התעסוקה להנדסאי אזרחי (בניין) לאחר סיום הלימודים

יש הרבה תארים שלאחר סיום הלימודים שלהם זה לא פשוט בכלל למצוא עבודה. ישנם תארים אחרים, לעומת זאת, שהבוגרים שלהם מוצאים עבודה בקלות ושאפשרויות התעסוקה לאחר סיום התואר הן רבות. אחד התארים האלה הוא התואר של הנדסאי בניין.

קמפוס הנדסאים תל אביב

היתרונות בלימוד הנדסאי תעשייה וניהול מול לימודי מהנדס תעשייה וניהול

הנדסת תעשייה וניהול מהווה תחום רחב הכולל ומקיף ידע רב ומגוון בתחומים הנוגעים לתעשייה וניהול, זהו תחום מבוקש עם שלל אפשרויות תעסוקה, ומועמדים יכולים לבחור בין מסלול לימודים להנדסאי תעשייה וניהול לבין תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול.

אחריות מהנדס מבנים מסוכנים

מה זה מבנה מסוכן? האם ישנם הנדסאים שכל פעילותם מתמקדת במבנים מסוכנים? מהי האחריות שחלה על הנדסאי המעורב בפרויקט שיקום וחיזוק של מבנים מסוכנים? כמו ברובם המכריע של המקצועות, גם הנדסאי בניין כפוף לאחריות מקצועית ביחס לפעולותיו והחלטותיו ובמקרה של ענף הבניין, אחריות זו היא קריטית במיוחד לאור ההשלכות האפשריות של החלטות ההנדסאי. אז מהי אחריות הנדסאי מבנים מסוכנים? על כך בשורות הבאות.

לימודי הנדסאי מכונות

לימודי הנדסה – עולם שלם של הצלחה

בחירה במסלול הקריירה שלכם היא החלטה שמשנה חיים. כשתצאו לדרך, בכול פעם שתשקיעו בלימודים בתחום שבו בחרתם, תתקרבו צעד נוסף ליעד שיהפוך אתכם למקצוענים. אחת האפשרויות המשתלמות במיוחד בכיוון זה, היא לפתח קריירה בתחומי ההנדסה.

אדריכלות

ההבדלים בין לימודי אדריכלות לבין עיצוב פנים

מתלבטים בין לימודי אדריכלות ללימודי עיצוב פנים? רוצים לדעת מהם ההבדלים העיקריים בין שני מסלולי הלימוד? האם יש מסלול לימודים המשלב בין שני התחומים? ובכן, ישראלים רבים מעוניינים לעסוק ולהתמקצע בתחום האדריכלות או בתחום עיצוב הפנים, אלו שני מקצועות שונים אך יש להם כמה מאפיינים דומים. 

מה לומדים בלימודי הנדסאי מכונות?

האם יש לכם רקע טכני ותמיד נמשכתם למכשירים ומכונות? רוצים ללמוד הנדסת מכונות לתואר הנדסאי במסלול מקוצר וממוקד? רוצים ליהנות ממקצוע מבוקש ויוקרתי ומקריירה משגשגת ומאתגרת? אם כן, כדאי לכם לבחור מסלול לימודים מקוצר בסיומו תקבלו דיפלומה מוכרת של הנדסאי מכונות מוסמך.

הנדסה אזרחית

למי מתאימים לימודי ערב בהנדסה אזרחית?

מעוניינים ללמוד הנדסה אזרחית בשעות הערב בגלל אילוצים שונים כמו ילדים, עבודה, קריירה וכדומה? ובכן, הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה מציעה מגוון רחב של מסלולי לימוד המתקיימים בשעות הערב, יש גם מסלולי בוקר ומסלול משולב. 

בית מעוצב - הנדסאי בניין

בניית בית פרטי

התהליך של בניית בית פרטי הוא תהליך שלא כל אחד רוצה ולכן גם לא כל אחד יכול להיכנס אליו ולהשלים אותו בהצלחה בעצמו. בתהליך כזה, אתם הופכים למעשה ליזם הנדל”ן שאחראי על כל התהליך של מימון הפרויקט ושל סיומו בהצלחה בסטנדרטים הנדרשים.

ספריה בהנדסאים תל אביב

תואר הנדסאי לעומת תואר ראשון -מה עדיף?

צעירים רבים בישראל מעוניינים לדעת האם כדאי ללמוד תואר ראשון בתחום מסוים או שתואר הנדסאי עדיף עבורם. לכן, חשוב לדעת כי יש דרישה גבוהה להנדסאים בכל התחומים, הנדסאים נחטפים לעבודה במהירות, זוכים לתנאים טובים ויכולים להתפתח מבחינת קריירה וליהנות מעבודה מעניינת ומאתגרת. 

צריכים עוד מידע? אנחנו פה בשבילכם צרו קשר עוד היום