מדוע ללמוד הנדסאי?

ייעוץ והרשמה
5 סיבות טובות ללמוד לתואר הנדסאי

המתעניינים בלימודים לתואר הנדסאי מתלבטים רבות לגבי תחילת התהליך, האם התואר כדאי, האם עדיף לצאת ללימודי הנדסה, או אולי ללימודי תואר מדעי אחר, ומה למעשה לימודי הנדסאים מקנים. כל אלו הן שאלות חשובות ובכדי לעזור לכם למצוא את התשובות הנכונות איגדנו עבורכם כמה יתרונות שיוכלו לשפוך אור על התמונה הכללית.

צור קשר עם יועץ לימודים
  שכר לימוד נוח

  שכר הלימוד לתואר הנדסאי נמוך משכר לימוד אוניברסיטאי ממוצע. נוסף על כך, חיילים משוחררים עד חמש שנים מתום שירות החובה זכאים להנחה משמעותית בתשלומי שכר הלימוד העומדת כיום על 90% משכר הלימוד של שנת הלימודים הראשונה והשניה (בכפוף למגמה). בנוסף, הסטודנטים רשאים להגיש בקשות למלגות סיוע מקרן הסיוע להנדסאים או מהקרנות השונות.

  השתלבות מהירה בשוק העבודה

  עם קבלת תעודת בוגרי ההנדסאים, ניתן להתברג בקלות לשוק העבודה בתחום הנלמד. כ- 85% מבוגרי הקריה ללימודי הנדסה במגמות השונות מועסקים כבר עם סיום לימודיהם. כל תחומי ההנדסאים על גווניהם בעלי ביקוש לכוח אדם יעיל ואיכותי. רכישת הידע והדיפלומה היוקרתית מסייעות להשיג עבודה ובהמשך להתקדם בתחום העיסוק.

  לימודים תכליתיים ומעשיים

  ייחודם של לימודי ההנדסאים הם הדגש שניתן להכשרה מעשית למקצוע נרכש. הלימודים מתומצתים לעיקר הדברים וממוקדים לנושאים רלוונטיים למקצוע הנלמד בלבד.

  תנאי קבלה נוחים

  על המועמדים להיות בעלי ציון עובר בבחינות בגרות או בחינות מטעם מה``ט של המקצועות מתמטיקה, אנגלית והבעה או ספרות. זאת בניגוד לתנאי קבלה קשוחים יותר לקראת תארים אחרים, המצריכים לא פעם קורס וציון פסיכומטרי ותעודת בגרות מלאה.

  תקופת לימודים קצרה

  משך לימודי הנדסאים לקראת קבלת הדיפלומה היא מספר סמסטרים ספורים, מדובר ב-4 סמסטרים ללימודי יום, ו-9 סמסטרים ללימודי ערב. משך לימודי הנדסה או לימודי תואר אחר נע בין 3-5 שנות לימוד לפחות.

  העתיד שלך בהייטק מתחיל כאן.

  איזה מסלול מתאים לך?

  Crownמגמות