הנדסאים תא

מדוע ללמוד לימודי הנדסאי

מתעניינים בלימודים לתואר הנדסאי מתלבטים רבות לגבי תחילת התהליך, האם התואר כדאי, האם עדיף לצאת ללימודי הנדסה, או אולי ללימודי תואר מדעי אחר, ומה למעשה לימודי הנדסאים מקנים. כל אלו הן שאלות חשובות ובכדי לעזור לכם למצוא את התשובות הנכונות איגדנו עבורכם כמה יתרונות שיוכלו לשפוך אור על התמונה הכללית.

שכר לימוד נוח

שכר הלימוד לתואר הנדסאי נמוך משכר לימוד אוניברסיטאי ממוצע. נוסף על כך, חיילים משוחררים עד חמש שנים מתום שירות החובה זכאים להנחה משמעותית בתשלומי שכר הלימוד. ההנחה עומדת כיום על 80% משכר הלימוד של שנת הלימודים הראשונה והשניה (בכפוף למגמה). כן, הסטודנטים רשאים להגיש בקשות למלגות סיוע מקרן הסיוע להנדסאים או מהקרנות השונות.

 

השתלבות מהירה בשוק העבודה

עם קבלת תעודת בוגרי ההנדסאים, ניתן להתברג בקלות לשוק העבודה בתחום הנלמד. כ- 90% מבוגרי  מכללת הנדסאים תל אביב במגמות השונות מועסקים כבר עם סיום לימודיהם. כל תחומי ההנדסאים על גווניהם הינם בעלי ביקוש לכוח אדם יעיל ואיכותי. רכישת הידע והדיפלומה היוקרתית מסייעות להשיג עבודה ובהמשך להתקדם בתחום העיסוק.

לימודים תכליתיים ומעשיים

ייחודם של לימודי ההנדסאים הם הדגש שניתן להכשרה מעשית למקצוע נרכש. הלימודים מתומצתים לעיקרי הדברים וממוקדים לנושאים רלוונטיים למקצוע הנלמד בלבד.

תנאי קבלה נוחים

על המועמדים להיות בעלי ציון עובר בבחינות בגרות או בחינות מטעם מה"ט של המקצועות מתמטיקה, אנגלית והבעה או ספרות. זאת בניגוד לתנאי קבלה מחמירים יותר לקראת תארים אחרים, המצריכים לא פעם קורס וציון פסיכומטרי ותעודת בגרות מלאה.

תקופת לימודים קצרה

ייחודם של לימודי ההנדסאים הם הדגש שניתן להכשרה מעשית למקצוע נרכש. הלימודים מתומצתים לעיקרי הדברים וממוקדים לנושאים רלוונטיים למקצוע הנלמד בלבד.

למה הכי טוב ללמוד אצלנו במכללת הנדסאים תל אביב? 

היתרונות שלנו. ההצלחה שלכם!

תנאי הלימוד שאנחנו מציעים בהנדסאים תל אביב הם בסטנדרטים הגבוהים ביותר, הקמפוס המשודרג והמטופח, היחס החם שמקבלים הסטודנטים ללימודי הנדסאים מסגל ההוראה, מסלולי הלימוד המגוונים הופכים את הנדסאים תל אביב לבחירה המובילה להנדסאים לעתיד. כי העתיד שלך מתחיל כאן!

  • 85% מועסקים לאחר קבלת הדיפלומה
  • 90% הנחה לחיילים משוחררים
  • כיתות קטנות ומרצים קשובים
  • מעטפת תמיכה בסטודנט לפי צרכיו
  • קמפוס במרחק 5 דקות נסיעה מתחנת הרכבת של האוניברסיטה ומחלף רוקח.
התחל שיחה
דברו איתנו :)
היי, איך אנחנו יכולים לעזור לך?