הנדסאים תא

ייעוץ לימודים

שעות פעילות

א', ג', ה' 9:00-17:00
ב', ד'     9:00-19:00
ו' בתיאום טלפוני

rishum@cts.org.il

ייעוץ לימודים

אנחנו יודעים שאתם ניצבים מול החלטה משמעותית בחיים ומעמידים לרשותכם יועצי לימודים מיומנים שישמחו לסייע לכם לנווט בין מגמות הלימוד ולבחון ביחד איתכם את מגוון ההזדמנויות הפתוחות בפניכם.

אנחנו מזמינים אתכם לפגישות ייעוץ אישיות, אחד על אחד – ללא עלות, במהלכן תקבלו כלים לבחירת מסלולי לימוד, מידע מקיף על מגמות הלימוד ומענה מקצועי לכל השאלות וההתלבטויות.

במסגרת ייעוץ הלימודים תוכלו לסייר ולהתרשם מהקמפוס התוסס שלנו במכללת 'הנדסאים תל אביב', לקבל הסברים על מגמות הלימוד במכללה, על תנאי הקבלה, על המכינה הטכנולוגית, שירותי סטודנטים,  פרויקטי גמר/פרקטיקום, שכר לימוד, שעות לימוד ומערכת שעות וכל זאת לצד ליווי בתהליך הרישום וייעוץ המותאם לכל מתעניין ומתעניינת באופן אישי.

מה עושים בפגישת ייעוץ

במהלך פגישת הייעוץ נכיר אתכם מקרוב ונבנה את עתידכם ביחד.

  • ננסה להבין מה מעניין אתכם – נבדוק אילו תחומים מושכים אתכם, אילו עולמות מסקרנים אתכם ומדליקים בכם את הניצוץ בעיניים.
  • נבין מהי מטרת הלימודים עבורכם.
  • נבחן את מצב שוק העבודה והביקושים ונראה אילו הזדמנויות תעסוקתיות ממתינות לכם במהלך הלימודים ובסיומם.
  • נבדוק אילו מיומנויות אתם רוצים לשכלל ולפתח.
  • נעמוד על החוזקות שלכם ונמנה גם חולשות.
  • נבדוק אילו דברים מטרידים אתכם ונענה על כל השאלות.

מה מביאים לפגישת ייעוץ

על מנת שנוכל להעניק לכם את הייעוץ הנכון והמתאים  ביותר עבורכם, מומלץ להצטייד בפגישת הייעוץ בתעודת שחרור, תעודת בגרות, ומסמך המעיד על נתוני קבלה מתאימים.

נשמח להכיר ולייעץ!

נשמח לסייע לכם, ללוות ולייעץ ולהעניק לכם הזדמנות לבחון לעומק את כל האפשרויות שעומדות בפניכם.

לפגישת ייעוץ, יש להתקשר: 9135* ולתאם פגישה מראש.

 

ימים פתוחים

מאחר שלבחירת מסלול לימודים ולבחירת מוסד לימודי יש השפעה גדולה על עתידכם אנו ב'הנדסאים תל אביב' מקיימים מספר ימים פתוחים במהלך השנה. ימים פתוחים אלו יאפשרו לכם להתרשם מהמכללה ומהקמפוס, לשוחח באופן אישי עם ראשי מגמות וכמובן עם סטודנטים וסטודנטיות הלומדים במכללה.

אנו מציעים מבחר גדול של מגמות לימוד עם מגוון התמחויות וחוויית לימוד – ברמה אחרת. הסטודנטים שלנו נהנים מיחס אישי, מלימודים בקבוצות קטנות, מסטנדרט אקדמי גבוה מדיפלומה יוקרתית ומבוקשת. אתם מוזמנים לבוא, להתרשם, להכיר, להרגיש…ולחוות ולו לרגע אחד ויחיד איך זה להיות סטודנטים ב'הנדסאים תל אביב'.

המתעניינים בלימודים לתואר הנדסאי מתלבטים רבות לגבי תחילת התהליך, האם תואר כדאי, האם עדיף לצאת ללימודי הנדסה או אולי ללימודי תואר מדעי אחר ומה למעשה לימודי הנדסאים מקנים. כל אלו כן שאלות חשובות ובכדי לעזור לכם למצוא תשובות נכונות איגדנו עבורכם כמה יתרונות שיוכלו לשפוך אור על התמונה הכללית.

התחל שיחה
דברו איתנו :)
היי, איך אנחנו יכולים לעזור לך?