הנדסאים תא

שאלות נפוצות

ריכזנו במיוחד עבורכם שאלות נפוצות ותשובות לגביהן 

ציון עובר (55+) בשלושת מקצועות הליבה – אנגלית (3 יחידות), מתמטיקה (3 יחידות) ועברית  (2 יחידות) ולכל מגמה בנוסף יש תנאי קבלה ייחודיים לה.

אצלנו בהנדסאים תל אביב תזכו,ללמוד עם מרצים מעולים,תקבלו מענה מקצועי ואדיב ויחס אישי; בנוסף, המכללה ממוקמת במיקום מרכזי ונוח.  

קיים מגוון של מלגות למגוון אוכלוסיות. ניתן לבדוק באופן פרטני עבור כל. מתעניין בהתאם לצרכיו. מומלץ לבצע את הבדיקה מיד עם הרישום.  

מכללת הנדסאים תל אביב שייכת להסתדרות ההנדסאים וממוקמת בצפון תל אביב, שכונת נאות אפקה, בני אפרים 218. כל מגמות הלימוד נלמדות במכללה. קיימת שלוחה של מגמת הנדסה רפואית בירושלים, עבור בנות מהמגזר החרדי.

במידה וחסר לך רק אחד משלושת מקצועות הליבה ניתן להתקבל בסטטוס 'על תנאי' (כאשר באחריות הסטודנט, בליווי צוות המכללה, להשלים את המקצוע החסר במהלך שנה א' של לימודי הנדסאי. במידה ולא הושלם המקצוע החסר, לא ניתן לעלות לשנה ב').  

במרבית המגמות  מתקיים מסלול של לימודי בוקר וערב,  מלבד לימודי הנדסת מכשור רפואי (לימודי בוקר בלבד) ומכינה טכנולוגית (לימודי ערב). יש להתעדכן אודות המגמה הספציפית  המעניינת אותך.  

לימודי הנדסאי מתרכזים ברכישת ידע טכנולוגי מעשי, לצד החלק התיאורטי של הלימודים. מטרת ההכשרה היא לאפשר לסטודנט לרכוש מיומנויות לעבודה מעשית, בעזרתן מתאפשר להשתלב במגוון עבודות בשוק התעסוקה.  

כן, בהחלט אפשרי בהתאם לתנאי הקבלה למוסד הלימוד המבוקש.

כן, יש 80% הנחה משכר הלימוד הבסיסי עד 5 שנים מיום השחרור (עבור שנים א' ו- ב' בלבד).

דמי הרישום הם למעשה דמי טיפול והאם אינם נכללים בשכר הלימוד.הם אינם מוחזרים ותקפים לשנה אחת בלבד.

בשלב זה הלימודים מתקיימים באופן פרונטלי ואין אפשרות ללימודים מקוונים. אנו מתאימים את עצמנו לצו השעה ופועלים על פי הנחיות הרגולטור ומשרד הבריאות.

למכללה יש חנייה צמודה ללא עלות, המכללה ממוקמת קרוב לתחנת רכבת ותחנות אוטובוס.  

אין מעונות סטודנטים השייכים למכללה אך ישנם שני מתחמים של מעונות סטודנטים אשר הינם קרובים מאוד למכללה.

התחל שיחה
דברו איתנו :)
היי, איך אנחנו יכולים לעזור לך?