הנדסאים תא

תואר הנדסאי בהנדסאים תל אביב

בשנים האחרונות החלו צעירים רבים לבחור באלטרנטיבה אחרת בתחום ההשכלה- לימודים מקצועיים ופרקטים במקום תואר עיוני.

מסלולי הלימוד לתואר הנדסאי יסללו את דרכם המקצועית לקריירה משגשגת, מאתגרת ומוצלחת בענף ההייטק ובתעשייה.
הדרישה להנדסאים מוכשרים ומוסמכים הולכת וגוברת במשק הישראלי, לכן אין פלא כי רבים בוחרים ללמוד מקצוע זה. אחרי שבחרתם מה ללמוד, חשוב לבחור היטב את המכללה שתכין אתכם הכי טוב, מכללה עם רמת הלימודים גבוהה שגם משקיעה מחשבה בתכני הלימוד.

קמפוס מכללת הנדסאים תל אביב,  שנמצא בצפון תל אביב, עונה על כל הדרישות.

תכני לימוד מתקדמים ומותאמים לצורכי שוק העבודה

הנדסאים תל אביב (CTS) נוסדה לפני כ- 30 שנה בשם הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה,  במטרה להכשיר את דור העתיד של ההנדסאים בארץ, וכדי לספק מענה לדרישה ההולכת וגוברת להנדסאים בענפי ההייטק והתעשייה. בהנדסאים תל אביב מקפידים על סביבת לימודים מתקדמת, איכות הוראה והשקעה בבחירת המרצים. בנוסף לרשות הסטודנטים מעבדות משוכללות ומתקדמות בתחומי חשמל, מחשבים, תקשורת, רובוטיקה, הידראוליקה ועוד.

צוות ההוראה מקפיד על רמת לימודים גבוהה, על תכני לימוד עדכניים ומתקדמים בהתאמה לדרישות המשתנות בשוק העבודה בארץ ובעולם, ועל יחס אישי וליווי צמוד לכל התלמידים על מנת להכשיר אתכם כהנדסאים מעולים המסוגלים להצליח בכל דרישות הלימודים, וכמובן במבחני ובעבודות הגמר. כל אלה מאפשרים לסטודנטים הבוגרים להשתלב במגוון משרות נחשקות בשוק העבודה, תוך יתרון על פני מועמדים שלמדו במוסדות לימוד אחרים.

מגמות הלימוד בהנדסאים תל אביב

מכללת הנדסאים תל אביב מציעה מגוון מסלולי לימוד לתואר הנדסאי, למשל:

הנדסאי תעשייה וניהול
הנדסאי תוכנה
הנדסאי חשמל
הנדסאי מכונות
הנדסאי בניין (הנדסה אזרחית)
הנדסאי מכשור רפואי
הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים

כדי להתקבל ללימודים יש לעמוד בתנאי הסף, בבחינת מיון ובראיון עם ראש המגמה. ניתן לבחור במסלול לימודי בוקר או ערב, ובהתאם למסלול הלימודים הנבחר הסטודנטים נדרשים לעמוד בכל המשימות והמבחנים, כולל השתתפות במעבדות ובסיורים מקצועיים. רמת הלימודים הגבוהה מבטיחה תכנים רלוונטיים לתחום העיסוק העתידי של הסטודנט, כדאי לדעת כי בהנדסאים תל אביב משקיעים בפיתוח רשת קשרים ענפה עם גורמים מובילים בעולם התעסוקה, כמו התעשייה האווירית, אינטל, משרד הביטחון וכיוצא בזה.

לפרטים נוספים 1-800-800-505

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

התחל שיחה
דברו איתנו :)
היי, איך אנחנו יכולים לעזור לך?