דריו בוג'יו

השכלה:תואר ראשון במדעי המחשב – מטעם האוניברסיטה הפתוחה.

קורסים עיקריים שמלמד: טכנולוגיות JAVA , תכנות מערכות בשפת C , מערכות הפעלה ואסמבלי.

קורס שהכי אוהב ללמד: תכנות מונחה עצמים ב JAVA ו כל טכנולוגיה חדשנית הקשורה לפיתוח.

יתרונות בלימודי הנדסאים: בשונה ממסלולים אקדמיים, ההזדמנות ללמוד ולהצליח ניתנת לכולם, אך ההצלחה דורשת השקעה ויכולת. תעשיית ההייטק זקוקה לאנשים בעלי ידע פרקטי ולכן הלימודים לתואר הנדסאי מתמקדים במקצועות שבהם ניתן לרכוש ידע מעשי. כמו כן גם סטודנטים שלא קיבלו ציוני בגרות או פסיכומטרי גבוהים מממשים את ההזדמנות והבוגרים שלנו מגיעים להשגים מרשימים בשוק ההייטק.

יתרונות הקריה: הקריה מעמידה לרשות הסטודנטים, שורת אמצעים שנועדו לסייע בלימודים ולהגדיל באופן ניכר את סיכויי ההצלחה וההכנה לשוק העבודה בתחום התוכנה. במספר רב של קורסים,יש הרצאות ותגבורים במעבדות חדישות ומשוכללות, והכנה יסודית נאותה לקראת בחינות הגמר של מה"ט והתוצאות מצביעות על שיעורי הצלחה גבוהים מאד. ניתן לשלב לימודים ועבודה במקביל במסלול ערב וזהו פלוס אדיר לכל מי שאינו יכול להרשות לעצמו לעזוב מקום עבודה כדי ללמוד להתקדם.

טיפ לסטודנטים: חשוב מאד לאהוב את מה שעושים ולומדים. זהו עיקר המפתח להצלחה. מעבר לכך חשוב לגלות סקרנות ולשכלל את שיטות הלימוד העצמי כי תחום התוכנה מאד דינאמי ומשתנה ללא הרף וצריך ללמוד ולהתעדכן כל הזמן, גם לאחר סיום הלימודים.

ראש מגמת הנדסת תוכנה

Previous
Next