חיים צבר

אני: חיים צבר, 36 נשוי+1.

על הספסל: שנה שלישית בכיתת "הנדסאי תוכנה" ומתרגל סטודנטים בשפת C.

מגורים: גדלתי בהוד השרון וכיום אני מתגורר ביישוב צור יצחק (ליד כוכב יאיר).

למה הנדסאי תוכנה?: במקור אני מגיע מתחום התקשורת והחדשות, אבל החלטתי לשנות כיוון בחיים. בתחילת המהפך הזה חשבתי ללמוד לתואר מהנדס. בחנתי אפשרויות ללמוד לתואר ראשון ונוכחתי כי זה דורש זמן ממושך ולא מאפשר לשלב עבודה ומשפחה. סביבת החשיבה שלי – התכנית של "הנדסאי תכנה" היא תכנית מעניינת, מעשירה ומרחיבת אופקים. היתרון בתכנית הוא בכך שהיא נותנת לך לטעום ממגוון גדול של תחומים שתפגוש בכניסה לשוק העבודה ומאפשרת לך לבחור באילו מהם אתה רוצה לפעול.

למה בקריה?: בחרתי ללמוד בקריה היות שניתן לשלב בין עבודה ללימודים ולמשפחה. ואף יותר מכך, הלימודים הם מעשיים, מאפשרים קשר ישיר עם המרצים ולימוד נטו של העבודה עם כל הפרקטיקה מסביב. בקריה בחרתי כיוון ששמעתי ביקורות טובות והחלטתי להירשם.

האם אני מרוצה?: אני מאוד מרוצה. התחום של התכנה מעניין וגדוש אתגרים. נוסף על כך, רמת ההוראה גבוהה והמרצים נגישים ומוכנים לסייע תמיד.

5 שנים מהיום: אני מנהל צוות פיתוח בחברה משלי.

10 שנים מהיום: לאחר השלמה לתואר מהנדס ובחופשה בהוואי עם כוס קפה על החוף, שולח SMS לעובדים החרוצים שלי. אם כבר סטרט אפ… אז בתחום התקשורת – הפעם מהצד הטכנולוגי. הגעתי רחוק, השנה קיבלתי פרס עידוד על הישגיי בלימודים.

תעבירו את זה הלאה: למי שחושב להצטרף לתכנית "הנדסאי תכנה": קודם כול להגיע מוכנים מבחינת הגישה. אל תצפו שיאכילו אתכם את החומר בכפית, כי חלק משמעותי מהעשייה מתרחש גם בבית. אני לא מאמין במטה קסם בלימודים, ובעיקר לא בתחום התכנה, מי שרוצה להגיע לתוצאות, צריך להשקיע ולהתמיד.

Previous
Next