יבגני שנאל

פגשנו את יבגני שנאל, בן 32, בוגר מגמת חשמל ואלקטרוניקה, שלמד בקריה בין השנים 2010-2013, לשיחה על תקופת לימודיו בקריה: יבגני סיפר שהוא נהנה מאוד מהלימודים בקריה, שהמרצים והסגל היו טובים ושהחבר'ה בכיתה היו אחלה ומאוד מגובשים.

המרצים האהובים עליו ביותר היו: מוטי בוכניק שעזר לו באופן אישי ושיפר את ההבנה שלו בתחום ואדם גורפינקל שהיה מדהים. יבגני הצליח לשלב עבודה תוך כדי הלימודים בניהול פרויקטים בתחום הלוגיסטיקה.

כיום הוא עובד בבית החולים איכילוב בתחום הלוגיסטיקה ומתכנן לשלב את הידע שלו מהלימודים באלקטרוניקה, יחד עם לימודים גבוהים למהנדס בתחום הציוד הרפואי.

הוא מרגיש שתואר ההנדסאי תרם לו רבות מבחינה מקצועית וגם עניין אותו מאוד ברמה האישית – יש לו רקע בתחום מאוקראינה. השאיפה שלו היא להתקדם בתחום האלקטרוניקה והציוד הרפואי בארגון שבו הוא עובד.

הטיפ שלו לסטודנטים חדשים הוא להשקיע בלימודים ולא לזלזל! נהנה ואהב מאוד את שיעורי המעבדות במגמה ובייחוד בתחום התקשורת "החומר היה מאוד מעניין ומגוון".

בפרויקט הגמר הוא תכנן מערכת שליטה על חליפת גוף וקיבל את הציון הנהדר 95. הרעיון המדליק לפרויקט הגיע מתוך הצורך של מחלקת חבלה והצלה של מכבי האש בנתניה ומדובר בווסט מיוחד שמסוגל לווסת את טמפרטורת הגוף. נאחל ליבגני הצלחה והגשמת שאיפותיו.

Previous
Next